Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

Mullipullitaja komplekt

8.00  6.24 

SOBILIK PISIKESTELE

Mõnus komplekt rulliarmastajale.
Tänu mullirulli erilisele ehitusele (mulliavad on eraldi, mitte üksteisega seotud) saab sellega teha sadades mõnusaid pisimulle, mis rõõmustavad eriti kõige pisemaid mullitajaid. Samas on keskel suurem ava, mis moodustab lisaks kümnetele pisimullidele ka mullikärgi.
Paneme mullitajaga kaasa ka tervelt ca pooleteise liitri jagu vedelikku (kontsentraadina), mida tuleb lahjendada vahekorras 1:4. Pisimullide tegemiseks sobib ka kauplustes saadaolev pisimullitajate täitevedelik

SOBIVAIM VANUS:

2-4 aastat
5-7 aastat
8+  aastat

SA SAAD:

1x 0,33l kontsentraati (=1,5 l vedelikku. NB! Segada veega vahekorras 1:4)
 1x mullipullitaja (sinivalge)
 1x rullialus

Vaata videost, kuidas mullipullitajaga mulle teha.

Vaata, kuidas erinevate mullipulkadega mullitada – VIDEO.

Laos

Tootekood: 1200

TÄISKOMPLEKT
Kõik, mida vajad suurte ja väikeste mullide tegemiseks. Sega vaid veega kodusleiduvasse kaussi ja hakka mullitama. Kõik juhised mullitamise edukaks läbiviimiseks koos piltide ja videotega leiad meie lehelt.

SUUR KOGUS
Kaasa tuleb piisavalt suur kogus mullitamisvedelikku

RAHULOLU GARANTII
Meiega on lihtne – kui sa pole tulemusega või tootega rahul, maksame Sulle raha tagasi. Meie garantii on laiem, kui seadus nõuab.

OHUTU
Meie mullivedelik ei jäta plekke, ei riku muru, ei tekita allergiaid ega ole mürgine.

SUPERLÕBUS
Mullid on suurepärane võimalus koos lapsega kvaliteetaega veeta. Mullid köidavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Mullide lõhkumine ja püüdmine on sama põnev, kui nende tegemine. Meie mullid on peo hitt, millega lapsed veedavad lõbusalt aega enam kui tunni järjest ja vanemad saavad lõõgastuda:)

ÕPETLIK JA SIIRAS
Mullid õpetavad lastele kannatlikkust ja panevad nad loovalt mõtlema mullide tegemise võimaluste üle. Pole siiramat emotsiooni lapse rõõmust isetehtud mulli üle! Kasuta võimalust tugevdada oma sidet lapsega.

IMELINE VÄRVIDEMÄNG
Erineva tuulekiiruse ja õhuniiskusega saad erineva kuju ja suurusega mulle. Imelised värvid avalduvad erinevatel taustadel erinevalt ja pakuvad põnevat pildistamisvõimalust.

TERAAPILINE
Hiigelmulle kasutatakse ka teraapiasessioonides seoses nende rahustava toimega.

VÕIMALUSTEROHKE
Mõtle koos lapsega välja erinevaid mänge: kõige suurem, kõige pikem mull, kõige kaugemale lendavam, mitu mulli suudad teise mulli sisse puhuda jms.

VEEL VÕIMALUSI
Puhu mulle märjale alusele kodusleiduva kõrrega, mulista klaasis, puhu mullivahtu läbi toru otsas oleva soki jne.

LOE LISA
Oleme koondanud kogu info mullitamise kohta meie küsimuste-vastuste rubriiki. Seal on ka antud piltide ja videotega soovitused, mida mullidega veel katsetada võiks.

SÄÄSTLIK
Tee korraga valmis vaid vajaminev kogus vedelikku. Kasuta valmissegatud vedelik soovitavalt ära samal päeval, sest seistes võib see rikneda. Riknenud vedelik muutub valkjaks/läbipaistmatuks ja mullitamiseks ei kõlba (mullid ei moodustu).

KASUTAMINE:
Loksuta pudelit, kuni pulber põhjast seguneb. Vala sobivasse mullitamisnõusse. Lisa 1-le osale mullikontsentraadile 4 osa (NB!)  pehmet vett (kraanivesi, kaevuvesi, jõevesi, vihmavesi, pudelivesi). Tee korraga valmis vaid vajaminev kogus vedelikku. Kasuta valmissegatud vedelik soovitavalt ära samal päeval, sest seistes võib see rikneda. Riknenud vedelik muutub valkjaks/läbipaistmatuks ja mullitamiseks ei kõlba (mullid ei moodustu).

HOIATUSED:
- Ei sobi alla 3 aastastele lastele.
- Kasutada ainult täiskasvanu otsese järelevalve all.
- Kasutamisel võib maapind muutuda libedaks – oht kukkuda.
- Põhjustab silmade ärritust. Silma sattumisel loputa ettevaatlikult veega.
- Mitte juua! Suurema koguse allaneelamisel võib olla eluohtlik – konsulteeri kiirabiga.
- Hoida temperatuuril +5 kuni +25 kraadi
- Mitte hoiustada vedelikku/kontsentraati otsese päikese käes. See kaotab värvi ja/või muutub häguseks ning mullitamiseks enam ei sobi.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 20 × 28 × 10 cm
Vedeliku kogus

1,5 liitrit

Kaubamärk

Hiigelmullid.ee

0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
   Calculate Shipping
   Apply Coupon