Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

Populaarne

Vahupidu XXL vahukahuriga + veepüssipidu

299.00 479.00 

VAHUGA MÄSSAMINE ON KÕIGI LASTE UNISTUS

Paneb kõik ümbritseva unustama!

Tõeliselt äge suvine meelelahutus! Eesti kõige võimsam vahumasin teeb kiiresti suures koguses vahtu, milles lastel on mõnus möllata!

Kasutame turvalist spetsiaalset vahuainet, mis ei jäta plekke ega ole allergiline

SOBIVAIM VANUS:

5-7 aastat
8+  aastat

SA SAAD: 

Vahupidu ca 1,5h sellest 1h kahuri aktiivset tööaega (NB! konkurentidel töötab masin kolm korda vähem! Aga just see on on oluline aspekt – kas vahtu lendab või vaht lebab)/variatsiooni 2.0h, sellest ca 1,5h kahuri aktivset tööaega/variatsiooni veepüssipeoga.
100% raha tagasi garantii, kui pidu jääb ära ilmast, viirustest või isegi Sinust endast olenevatel asjaoludel

Näide kodusest väiksemast vahupeost.

Tootekood: 2510
Kategooriad: ,

TÄIUSLIK TORM

Vajab voolikuga vett ja 3kw elektrit (220V)
Saab teha suurel tasasel takistusteta muruplatsil aga oleme teinud ka asfaldil ja teekivil (ebamugavam)
Vahumasin on ainult koos meie kohaletulemisega - eraldi välja ei rendi (tegu on suure profimasinaga, mis vajab erihoolt)
Hind Tallinnas. Tallinnast väljaspool lisandub "transporditasu" ("transporditasu" sisaldab: täiendavat sõidu ajakulu - me ju ei saa midagi muud sel ajal teha, kütust, sõiduki kulumit jms).

vajalikud ujumisriided ja rätikud, sest riided ja jalanõud saavad täiesti läbimärjaks! (ei, seda varianti, et veidi saavad ei ole).

Sobib lastele alates ca 4-5 eluaastast (lapsed on vahu sees ja väiksemad ei suuda seal ohutult liigelda).

Samaegselt saab hullata 50-70 last.

Atraktsiooni saab kasutada kõige paremini murupinnal.

Vajab toimimiseks 220V elektrit (20A, 3KW) ja tugeva(!) survega veevoolikut, mis töötab enne pidu 700l tünnide täitmiseks ja kogu peo ajal laste puhastamiseks spraypüstolist.

Vaht kaob ise jälgi jätmata ca 1-5 tunniga.

Kasutame USAs väljatöötatud vahupulbrit, mis on lastele ja loodusele ohutu. Ei jäta riietele plekke ega tekita lastes allergilisi reaktsioone.

Masina töötamise ajal peab voolikust vesi voolama (meil on kaasas lisavoolikud ja vihmutid), et lapsed saaksid end pesemas käia. Võimsa pumba/voolikud/elektrigeneraatori saame vajadusel ka ise kaasa võtta (vajalik eelnev kokkulepe, eritasu). Nii saab vett võtta näiteks järvest või jõest.

Meeleolu loomiseks laseme kõlarist laste/noortelaule. Meie teha on seadistus ja masina opereerimine. Masinat ilma operaatorita me välja ei laenuta.

Soovitame võtta lisaks ka veepüssipeo - need kaks sobivad ideaalselt kokku! Veepüssipidu koos vahupeoga on lihtsalt... nagu lapsed ütlevad - "nende elu kõikeunustamapanevam sündmus". Veepüssipeo puhul on meil 15 käsivaakumlaadimisega veekahurit pehmes kestas ning ämbrid veega, mida siis pidevalt täidame. Peo käigus puruneb eeldatavalt püsse maksimaalselt kolm. Alates neljandast püssist on iga lõhutud püssi lisatasu 5 EUR.

NB! Korraldaja ei vastuta peo käigus lastele müramise käigus tekkinud vigastuste eest (aga teeb kõik endast oleneva ja turvanõuetes ettenähtu, et midagi ei juhtuks. Ja senised sadakond pidu on hästi läinud)

Küsi lisa ja masina saadavust konkreetsel kuupäeval telefonis +37256643394

Veel täpsem peo ülesehitus ja vajalikud eeldused on kirjas SIIN ning veepüssipeo kohta SIIN.

Lisainfo

Kaal 100 kg
Mõõtmed 80 × 50 × 100 cm
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
   Calculate Shipping
   Apply Coupon