Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

5L mullimasina vedelik

24.00 

MULLIMASINA TÄITEVEDELIK – PALJU:)

Sobib ka väikeste mullide tegemiseks. NB! Tarnime kanistris, kontsentraadina, millele tuleb enne kasutamist lisada vesi (kanistri servani. Kraanivesi, kaevuvesi, jõevesi, pudelivesi).
Valmissegatud mullivedelik tuleb ära kasutada soovitavalt jooksul vältimaks selle riknemist. Vedelik on riknenud, kui see on muutunud valkjaks, läbipaistmatuks või on põhja tulnud hõljuv ollus.

Pakendatud plastkanistrisse.

SA SAAD:

1x 5l kanistri milles on 5 liitri vedeliku segamise tarbeks kontsentraati (vee lisamisel saad kokku 5l mullimasina vedelikku)

Laos

Tootekood: 2365
Kategooria:
Tootegrupp:

LIHTNE - LISA VAID VETT!
Ei mingit muud müstikat! Oleme teinud mullitamise nii lihtsaks kui võimalik: meie kontsentraadile tuleb enne kasutamist lisada vaid kraani-, kaevu-, vihma,- jõe või pudelivett ja mullitamine võib alata.

PARIM MULLI VENIVUS JA VASTUPIDAVUS
Meie mullivedelik on tehtud erilise retsepti järgi ja tagab tõeliselt suurte ja värviliste mullikerade tegemise. Mullid lähevad kenasti lendu ega purune kohe.

RAHULOLU GARANTII
Meiega on lihtne – kui sa pole tulemusega või tootega rahul, maksame Sulle raha tagasi. Meie garantii on laiem, kui seadus nõuab.

KASUTA OSADENA
Korraga ei pea kõike ära tarvitama. Vedelikku võib vahekordi järgides valmis teha osadena

OHUTU
Meie mullivedelik ei jäta plekke, ei riku muru, ei tekita allergiaid ega ole mürgine

SÄILIB KAUA
Kontsentraat ootab oma kasutamishetke kannatalikult kuni 2 aastat. Valmis mullivedeliku soovitame ära kasutada samal päeval. Me ei ole lisanud vedelikku säilivust pikendavaid lisaaineid, mis võiksid tekitada plekke. Valmis vedelik säilib kindlasti 24h aga sageli isegi mitu kuud????

LOE LISA
Oleme koondanud kogu info mullitamise, sh vedeliku kasutamise kohta meie küsimuste-vastuste rubriiki. Samas on ka antud soovitused, mida mullidega veel katsetada võiks

KASUTAMINE
Tarnime vedeliku 5l kanistris kontsentraadina, millele tuleb kodus lisada vett. See on vajalik tagamaks vedeliku säilimine ja hoidmaks kaal mõistlikuna. Enne kasutamist täida kanister veega (kraanivesi, kaevuvesi, jõevesi, pudelivesi) ja loksuta. Kasuta valmis mullivedelik ära soovitavalt samal päeval, et see ei rikneks!. Kui vedelik on muutunud valkjaks/läbipaistmatuks, on see riknenud ja mullitamiseks enam ei sobi.

HOIATUSED
- Ei sobi alla 3 aastastele lastele.
- Kasutada ainult täiskasvanu otsese järelevalve all.
- Kasutamisel võib maapind muutuda libedaks – oht kukkuda.
- Põhjustab silmade ärritust. Silma sattumisel loputa ettevaatlikult veega.
- Mitte juua! Suurema koguse allaneelamisel võib olla eluohtlik – konsulteeri kiirabiga.
- Hoida temperatuuril +5 kuni +25 kraadi
- Mitte hoiustada vedelikku/kontsentraati otsese päikese käes. See kaotab värvi ja/või muutub häguseks ning mullitamiseks enam ei sobi.

Lisainfo

Kaal 2 kg
Mõõtmed 19 × 15 × 23 cm
Vedeliku kogus

5 liitrit

Kaubamärk

Hiigelmullid.ee

0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
   Calculate Shipping
   Apply Coupon