Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

Millal ma oma paki kätte saan?

Meilt küsitakse sageli, millal ma oma paki kätte saan? Tegime siis veidi uurimistööd ja siin on tulemused (seisuga 04.08.22).

Tarneviisid

Tarnime oma kaupu viiel erineval moel:

 • Tule ise järele Kadaka 3a, Tallinn
 • Omniva pakiautomaat
 • DPD pakiautomaat
 • Smartpost/Itella pakiautomaat
 • Venipak kuller

Aga ma tahan kohapealt osta!?

Ütleme kohe ära vastuse ka teisele enamlevinud küsimusele: kas teile saab kohapeale ostma tulla? Vastus: ei saa. Meil ei ole oma poodi ega esitlusala. On vaid veebipood ja mullistuudio-ladu, milles, tõsi, puudub klienditeeninduseks eraldi ruum. Samas on meil stuudio jalamil iseteeninduslik pakikapp, kuhu saad kohale tulla, veidi piiratud valikust kauba valida, ära maksta ning kasvõi kohe mullitama asuda. Ja seda 24/7! Lisainfo 56643394.

Pakkide teele/valmispanek

Alustuseks on vaja selgeks teha, millal me saame paki valmis panna või pakiautomaati toimetada.

Külastame mullistuudiot vabagraafiku alusel mitu korda päevas ja väljastame pakke. Nii võib juhtuda, et tellid paki ise järgitulemisega, me oleme stuudios ja saad 2 minuti pärast teate, et pakk on valmis järeletulemiseks. Aga ka nii, et tellid hommikul, ning saad kätte alles õhtul või järgmisel päeval, sest me lihtsalt sel päeval enam stuudiost läbi ei käi. Nädalapäevade lõikes ei ole erisusi.

Reeglina käime iga päev stuudios vähemalt korra. Kui oleme pikemalt ära, paneme kodulehele teate, millal toimub järgmine pakkide kätteandmine/postitamine.

 

Kättesaamine meie oma pakikapist Kadaka 3a

See on reeglina kiireim viis kauba kättesaamiseks. Kapp on meie hoone tagaküljel, hiigelsuure korstna kõrval. Tähistatud sildiga, mida on raske mitte märgata:).
Maja taha pääseb Mustamäe tee poolt maja, autoga või jalgsi mööda sõiduteed.
Kui pakk on kappi valmis pandud, saad automaatse e-kirja juhistega ning võid kasvõi kohe tormata pakile järele:)

Pakikapiveod

Suures plaanis üle Eesti: täna tellid, homme saad!

Viime oma pakid reeglina Tallinna Mustika keskuse automaatidesse, mida tühjendatakse õhtul ca 18 (L, P erinevalt). Üritame panna päevased (kuni ca 17 tellitud) pakid kõik sama päeva õhtul kella 18-ks automaatidesse. Vahel jääb see siiski järgmiseks päevaks – ikkagi inimesed:).

Kui pakk on enne 18.00 automaadis, jõuab see öösel sorteerimiskeskusse ja viiakse tavaliselt järgmisel päeval üle Eesti automaatidesse kohale. Erisused on Omnival (pühapäeval korjet ja laialivedu ei toimu) ja DPD-l (laupäeval ja pühapäeval korjet ja laialivedu ei toimu). Nii liigub laupäeva hommikul meie poolt DPD automaati pandud pakk DPD terminali esmaspäeva õhtuks ja jõuab üle Eesti automaatidesse teisipäeval.

Firmade lehelt saab vaadata, millal on pakikappide täitmise ajad eri Eesti punktides – lingid tabelis. Tuleb silmas pidada, et need on MAKSIMAALSED ajad: kui nt on märgitud 16.00, siis pakk võib reaalselt jõuda (ja tavaliselt ka jõuab meie statistika järgi) ka 10.00 hommikul aga hiljemalt 16.00.

Meie pakkide sisestamine
TLN, Mustika
Kohalevedu
E-R
Kohalevedu
L
Kohalevedu
P
Omniva 18:00 1 päev 1 päev Ei toimu!
DPD 18:00 1 päev Ei toimu! Ei toimu!
SmartPost 18:00 1 päev 1 päev 1 päev

Kullerveod

Meil on kaupu, mis oma pikkuse tõttu (nt pikad XL ja seitsmeraudsed pulgad) või mahult (nt hiigelsuured- ja rendikomplektid, masinad) pakikappidesse ei mahu.
Selliseid saame saata ainult kulleriga. Kulleri tellimused paneme valmis järgmisel hommikul. Kuller võtab need päeva jooksul meie juurest peale ja viib terminali. Laialikanne toimub ülejärgmisel päeval. Venipak saadab kliendile kande päeva hommikul SMSi arvatava kohaletoomise ajaga. Disclaimer: Ikka on ka erandeid:)

Kui sul on oma pakiga ikka väga ajakriitiline, küsi konkreetsel juhul messengeris üle, millal tellimus täpselt kohale jõudma peaks või millised on kiirema kättetoimetamise võimalused just sellel ajahetkel. Tehniliselt on nt Tallinnas ju võimalik eelneval kokkuleppel ka Bolt tellida pakki üle linna kohale toimetama:)

Suurelt mullitamist!
Andres

Hiigelmullid.ee

0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
   Arvuta saatmiskulud
   Rakenda sooduskood