fbpx

Meist

MEIST

Hiigelmullid on meie pere kirg!

Avastasime endi jaoks selle kire täiesti juhuslikult kui käisime oma 3-lapselise perega 2015.aastal Barcelonas puhkamas.  Kohtasime seal fantastilist tänavakunstnikku, kes tegi kõigi meelelahutuseks hiiglaslikke seebimulle. Vaatasime lummatult ning nautisime koos teiste vaatlejate etteastet. Lapsed olid juba varasemalt suured mullitamisefännid kuid nüüd tekkis neil soov mullitada suuremates mõõtmetes. Koju naastes otsustasime ka ise katsetada  hiigelmullide tegemist. Otsisime internetist infot hiigelmullide tegemise kohta ning selgus, et soovitusi nende tegemiseks oli palju erinevaid, kuid antud soovitused ei toiminud meie kliimas ning vajasid koostisosi, mida sai tellida pika ooteajaga ja seda ka vaid välismaalt. Pealtnäha lihtne ülesanne muutus kuudepikkuseks katsetamiseks, erinevate koostisosade ja -kogustega. Sageli saime küll mullid toimima, kuid nad ei olnud nii suured ja kauakestvad, nagu olime näinud Barcelonas.  Pärast kolmekuulist katsetamist suutsime doseerida vedeliku, mis tõepoolest toimis ja tegi tõeliselt suuri ja püsivaid mulle. Hiigelmullide vedeliku juurde leiutasime ka sobivate nööridega mullitamispulgad. Lastel oli lõbu laialt ja eks ka täiskasvanutes ärkas nende enda sisemine laps 🙂

Oma laste hiigel mullitamisest sai sõprade laste hiigel mullitamine, komplektide valmistamine erinevate pidude jaoks ja sealt edasi juba laatadel käimine ning veebipoe avamine. Toodame, pakime ja teeme oma kauba käsitsi valmis ning tootmisse löövad kaasa ka meie lapsed. 

Oleme tänulikud, kui otsustate meilt mullirõõmu tellida ja niimoodi aidata me pereäril edasi toimida!

Nutisahver OÜ
Kadaka tee 3a, 10621, Mustamäe, Tallinn – Asukoha aadress
IBAN EE977700771001851118

+372 566 433 94
hiigelmullid@gmail.com
FB: m/me/hiigelmullid

Nimi(Required)

MIKS HIIGELMULLID?

Lihtne kasutada

Lisa vaid vett ja hakka mullitama

 

Igaüks saab hakkama

Garanteerime, et lapsed alates kolmandast eluaastast suudavad intuitiivselt koheselt mullitamisega toime tulla

Ohutu

Vedelik ei ole mürgine ega riku muru

 

KLIENDID KIIDAVAD

See oli tõeliselt äge elamus! Tund aega järjest olid mõlemad lapsed ametis mullidega. Sai ise rahulikult kohvi juua:)
Ave S
2 lapse ema
Kusjuures me polnudki varem selliseid mulle väljaspool telekat näinud. Arvasime, et tegemist on vaid tsirkuseartistide peene kunstiga, sellepärast oli meeldiv üllatus, kui minu neljane laps mullitamisoskuse laadal koheselt selgeks sai. Kodus jätkasime ja nüüd siis juba uue vedeliku jahil. Aitäh teile!
külliki
Laadakülastaja
0
+
ÕNNELIKKU KLIENTI
0
AASTAT KOGEMUST
0
PÄEVA NÄDALAS
TEIE JAOKS OLEMAS
0
+ MILJONIT
TEHTUD MULLI
0
%
POSITIIVNE TAGASISIDE