Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

Alates 30 € tellimustest tasuta transport!

Töötame 7 päeva nädalas.

Pakkide kättesaamine kohapealt 24/7.

Ingveriga suhkruvatt Hiigelmullidelt – midagi täiesti uut!

Ingveriga suhkruvatt Hiigelmullidelt – midagi täiesti uut!

Vana, õhku täis maius

Suhkruvatti on valmistatud juba ca aastast 1900. Iseenesest on tegu väga lihtsa maiustusega, mis koosneb – üllatus, üllatus – 100% suhkrust:) No OK, kui täpne olla, on sinna sageli lisatud ka mõnusalt tooniandvaid toiduvärve ning see magus pahmakas, mis laatadel üle leti kliendile ulatatakse on täis peamist suhkruvati komponenti – õhku:).

Polegi nii kahjulik, sest…

Levinud on arusaam, et tegemist on suhkruga, mis läbi ja lõhki kahjulik ning mille söömine ajab lapsed hulluks. Jah, lapsed tõepoolest hulluvad kohevaid suhkruvatipahvakaid nähes ja sikutavad sageli vanematel käisest – nende peast suurem maiustus tundub ju erakordselt ihaldusväärsena. Tegelikult aga on tolle suure pahmaka koostises vaid 7 (üks lusikatäis) kuni 14 (kaks lusikatäit) grammi suhkrut ja ülejäänud on õhk! Samamoodi on toiduvärvidega, mis tõepoolest tuntud ka e-ainetena: nende kontsentratsioon ühes suhkruvatipulgas on miniatuurne! Kuna ports on visuaalselt suur, võtab tema söömine aega. Ta on ka magus – selge see – ja nii ei pruugita sageli enam kui vaid üks pulgatäis vatti. See on aga oma koguselt võrdne vaid ühe pisikese kommiga!

Värviline ja nätsumaitseline suhkur – miks mitte

Hiigelmullid võttis pidudele suhkruvati pakkumise oma südameasjaks: nii saab meilt rentida endale ühe või mitu suhkruvatimasinat koos vajalike pulkade, kulpide ja vatihoidikutega ning päris suure portsu värvilise suhkruga. Lisaks pakume Eesti suurimat valikut värvilist maitsestatud suhkrut. Valikus on eriti ägedad puuviljamaitselised, coca-cola maitselised aga ka mojito- ja muu maitselised suhkrud, millest jagub korraliku koduse peo läbiviimiseks.

Show ja tšilli

Ja see ei ole veel kõik! Ainsana Eestis pakume suurüritustele stiliseeritud suhkruvati letti koos osava ning teemakohaselt riides suhkruvativalmistajaga. Inimesed on harjunud, et suhkruvatt on lihtsalt üks värviline magus ja kohev pallike pulga otsas. Meie oleme seda arusaama muutnud! Pakume oma klientidele suurüritustele, kui ka kokkuleppel rendimasinaga kaasa laia suhkruvati kaunistamise-maitsestamise komplekti. Säravate värvidega kaunistussegude hulgas leidub nii mõnusalt hapukaid (nt külmkuivatatud marjad, hapukas pulber, vanilje), kui ootamatuid (tšilli, ingver, rumm) dekoore. Selline lähenemine annab seni vaid lastele rõõmu valmistanud suhkruvatile tunduvalt apetiitsema välimuse ka täiskasvanute hulgas. Meie vatilett on igal juhul firmapidudel suur menuk! Seda enam, et lisaväärtusena lubame kõigil peokülalistel oma vatt efektselt endal valmis keerutada.

Imelihtne – iga laps saab hakkama

Ka kodusel peol sukruvati tegemine on imelihtne – sellega saavad hakkama isegi lapsed! Masinat võib kasutada ka laatadel, kohvikutepäevadel, kogukonnaüritustel raha teenimiseks. Kulud on väikesed, menu ja tulu suur! Meie masinad on kaitstud vati ruumis laialikandumist takistava kupliga ja soovi korral saab kaasa rentida ka sobivas kõrguses aluslaua.

Pole ühtki head põhjust, miks oma lastepeole või täiskasvanute üritusele mitte võtta imeline profi suhkruvatimasin just Hiigelmullide laia valikuga e-poest ja valida juurde värviline suhkruvatt ühe või mitme erineva maitsega.

0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
   Calculate Shipping
   Apply Coupon