Mida peaksin valima? Palju vajan

Vedelik

  • Arvesta 1l valmis vedelikku (NB! mitte kontsentraati) ühele lapsele 0,5 tunniks. Vedelikukulu sõltub temperamendist, tuule kiirusest (suurem tuul, kastetakse sagedamini), ilma niiskusest (kuivaga kastetakse sagedamini), kannatlikkusest (kas lastakse vedelikku veidi ka maha valguda enne tõstmist), vahendi tüübist (mida rohkem on nööri, seda suurem kulu), kausside arvust (mida rohkem, seda sagedamini kastetakse)
  • Kulu kambaga normaaltingimustes pideval mullitamisel (nt 10  4-5 aastast last, 2 suurt kaussi) u 20L/60 minutit.

Mullitamisvahendid

  • Üldreegel: mida suuremad on vahendid, seda suuremad või rohkem mulle. Alates 3 aastastest saavad meie pikaajalisel kogemusel kõik lapsed enamike vahenditega väga hästi hakkama. Ja see tuleb neil intuitiivsemalt, kui vanematel:)
  • Pane tähele, et iga mullitamisvahend on erinevat värvi nööriga. Nii saad neid piltidel eristada ja toodetega kokku viia.
  • Pole oluline, et nt lastepeol mullitamisvahendeid oleks võrdselt laste arvuga. Osad tegelevad mullide püüdmisega:)

Meie soovitused

Tabelis on antud meie hinnang. Komplekti valides võid sellega arvestada. Sõltuvalt seltskonna suurusest ja mullitamisele planeeritud ajast võid kontsentraati lisaks juurde osta.

Legend:

   
Kindla peale minek Enamus tulevad toime Raskeks läheb Hiigelmullide soovitus #1

Komplektid

Oleme paketeerinud komplektidesse erinevaid mullitamisvahendeid ja erinevad kogused mullitamisvedelikku, kuid kõike saab ka eraldi juurde osta. Komplektina ostes on hind soodsam.

NB! Meil on ka muud sünnipäevakraami – tutvu!

Meie kliendid on meilt küsinud ka muud mullikraami, kui vaid hiigelmullid. Seepärast saab meilt laenutada superefektiivseid mullimasinaid (aku ja patareide peal, väga hoolikalt valitud eriti võimsad masinad), osta meetriseid õhupallikerasid, laenutada sünnipäevaks lisaatraktsioonideks mitmeid harvaesinevaid mänge (kargud, pallilangevari) aga ka täiskomplekti sünnipäevalaudu-toole. Valikus on ka fotografeerimist hõlbustavad abivahendid. Et kui nagunii juba ühest kohast võtmine….