Meie & kontaktid

Kontaktid 

Nutisahver OÜ (12970077)

Selleri 13/3, Laagri, Saue vald

76401, Harjumaa, EEESTI

EE977700771001851118

Telefon: +372 566 433 94 (E-P 7-23)

Whatsapp: +372 566 433 94 (E-P 7-23)

FB messenger: https://m.me/hiigelmullid (24/7) 

E-kiri: hiigelmullid@gmail.com 

NB! Meil ei ole füüsilist poodi, kuid soovi korral saab eelneva kokkuleppimisega tulla kaupadega kohapeale tutvuma, samuti saab tellitud kaupu sellelt aadressilt kätte

 

Meie lugu

Hiigelmullid on meie pere kirg!

Aastal 2015 oli meie 3-lapseline pere Barcelonas puhkamas.  Nägime seal fantastilist tänavakunstnikku, kes tegi ülisuuri seebimulle. Vaatasime lummatult ja nautisime etteastet – meie jaoks oli see esimene kokkupuude suurte mullidega. Lapsed olid juba enne seda tohutusuured mullifännid! Koju naastes otsustasime ka ise katsetada suurte mulide tegemist.  Otsisime internetist infot suurte mullide tegemise kohta. Selgus, et soovitusi nende tegemiseks on palju erinevaid, kuid paljud soovitused ei toiminud meie kliimas ja vajasid koostisosi, mida sai tellida pika ooteajaga vaid välismaalt. Pealtnäha lihtne ülesanne muutus kuudepikkuseks katsetamiseks erinevate koostisosade ja -kogustega. Sageli saime küll mullid toimima, kuid nad ei olnud nii suured ja kauakestvad, nagu olime näinud Barcelonas.  Pärast kolmekuulist katsetamist suutsime doseerida vedeliku, mis tõepoolest toimis ja tegi tõeliselt suuri ja püsivaid mulle. Sinnajuurde leiutasime sobivate nööridega mullitamispulgad. Lastel oli lõbu laialt ja eks ka täiskasvanutes ärkas sisemine laps:)

Oma laste mullitamisest sai sõprade laste mullitamine, komplektide valmistamine erinevate pidude jaoks ja sealt edasi juba laatadelkäimine ning veebipoe avamine. Toodame, pakime ja realiseerime oma kauba käsitsi ise ja selles löövad kaasa kõik meie lapsed, kes siis õpivad ühtlasi aru saama rahateenimise põhimõtetest. 

Oleme tänulkud, kui otsustate meilt mullirõõmu tellida ja niimoodi aidata me pereäril edasi toimida!